CATEGORY: DERGİ

DATE:  2017

L’ANZA Healing Haircare için dergi kapağı.

İletişim

- Get in touch -

Adres.

xxx
İstanbul,
TURKEY

Telefon.

Lütfen e-mail ile iletişime geçin.

E-mail.

lamiabaki@hotmail.com

İletişim Formu.

Don’t hesitate to get in touch. I would love to discuss on your project.

 

Hizmetler

- What I Can Do -

I offer a variety of creative services

Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarımı.

Kurumsal kimliğinizin müşterinize yansıdığı çeşitli basılı görseller vardır. Sizin kim olduğunuzu anlatmaya gerek kalmadan müşteride izlenim yaratan bu görsel tasarımlar, kurum ve kimliğiniz ile ilişkili ve bütünleşmiş olmalıdır. Siz de doğru tasarım ve mesaj iletimiyle kurum kimliğinizi oturtabilir CocaCola gibi uzun yıllar aynı logoyu kullanarak hafızalarda kalıcılık sağlayabilirsiniz.
Kurumsal kimlik çalışmalarımızın içine dahil olan materyaller; Logo, Kartvizit, Katalog, Dergi, Broşür, Antetli Kağıt, Zarf.

Web Tasarım.

İlk temas, ilk dokunuş!

Web siteniz, potansiyel müşterinizle ilk temasınızdır ve ilk izlenim ne kadar önemlidir bilirsiniz. Güzel ve kullanışlı bir tasarımla karşılayacağınız kullanıcıyı yakalamış sayılırsınız. Artık kimse sayfalar dolusu anlatılan ‘biz kimiz’ içeriklerini okumuyor, tasarımını sevmediği sitelerden de geldiği hızla geri çıkıyor. Kullanıcı deneyimlerine kulak verin.

Sosyal Medya Yönetimi.

Hedef kitle ile kurulan samimi bağ!

Dünya online ya sen? Bir kişi, günde en az iki saatini sosyal medyada geçirirken, markanızın sosyalleşmesinin tam da zamanı! Markanızın sosyal medya içeriklerinin oluşturulması planlanması ve sosyal medya hesaplarında yayınlanması ile müşterileriniz ile ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir, dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Grafik Tasarım Çalışmaları.

Click edit button to change this text and design options.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Click edit button to change this text.

Dijital Çizim.

Dijital çizimler, dijital painting şimdiki tasarımın modası desek yeridir. Artık her yer de bu çizimler kullanılmakta. Çeşitli dijital, vektörel çizimler, karikatürize edilmiş insan figürleri, dijitalleştirilmiş portreler gibi çeşitli alana yayılarak devam etmekte. Siz de dijital çizimler konusunda benimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil App Tasarımı.

Cebe girme vakti!

İnternet kullanıcıların %65’i mobilden erişim sağlıyor ve bu oranlar her geçen gün artıyor. Yani altın gibi değerleniyor buralar… Mobil uygulamalar sayesinde kullanıcılarınız ile arayı hep sıcak tutabilirsiniz.

Ben kimim?

- who I am -

Who I Am.

Ben; LAMİA BAKİ.
Basit bir misyona sahibim.
Her bir müşteriye, her projede en yüksek kalitede iş üretmek.

Düşünebileceğiniz her proje için eşsiz ve yaratıcı çözümler sunuyorum. Tasarımlarımdan gurur duyuyorum ve yarattığım her şey sevgi ile idam edilmektedir.

Neler yapabileceğim konusunda genel bir fikir edinmek için aşağıdaki servis listelerine göz atın. Ve çeşitli eşsiz işlerin kanıtı için portföyüme bir göz atın.

Görseller her dilde işe yarar. Sözcükler mesajınızı  iletemediğinde görüntülerle iletişim kurun! 

Beceri  & yeteneklerim.

Look what I can do.

 • 0%
  Photoshop
 • 0%
  ILLUSTRATOR
 • 0%
  INDESING
 • 0%
  AFTER EFFECTS

Eğitim.

[2016 - 2018]
Marmara Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Yüksek Lisansı.
[2013 - 2015]
İstanbul Üniversitesi | Gazetecilik Lisansı.
[2011 - 2015]
Anadolu Üniversitesi | İşletme Lisansı.
[2010 - 2012]
Marmara Üniversitesi | Basım ve Yayın Teknolojileri Önlisansı.

Tecrübe.

[2016 - ]
Magna Dijital Pazarlama.
[2016]
Kanal D.
[2015]
Vatan Gazetesi.
[2009-2010]
Danone A.Ş.